"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Укрзалізниця" надає деяким категоріям населення пільгові умови на проїзд

           

Українцям дозволять не платити за квитки на поїзд повну ціну. Українці можуть купувати білети на потяги та електрички за пільговими цінами. Проте таку можливість мають не всі, а лише певні категорії українців. 

"Укрзалізниця" повідомила, хто може отримати значну знижку при купівлі квитків.

Наприклад, учні та студенти отримують 50%-ву знижку на всі внутрішні поїзди. Відзначивши, що знижка для учнів та студентів поширюється лише на загальні, плацкартні вагони; вагони 2-го та 3-го класів усіх категорій поїздів та всіх вагонах регіональних поїздів у внутрішньому сполученні.

Для дітей віком від 6 до 14 років передбачена знижка 25% на квитки по внутрішніх маршрутах, при цьому додаткові документи пред'являти не потрібно.

Сім'ї військовослужбовців, що загинули чи були поранені під час виконання службових обов'язків, мають можливість купувати квитки з 50% знижкою на поїздки "туди і назад" один раз на рік, для чого необхідно пред'явити відповідне посвідчення та лист талонів.

 Учасники бойових дій та постраждалі учасники Революції Гідності також мають право на 50% знижку на проїзд у внутрішніх поїздах, при наявності відповідного посвідчення та листа талонів.

 Інші категорії громадян, зокрема супроводжуючі осіб з інвалідністю I групи через війну, особи з інвалідністю III групи внаслідок війни, також можуть скористатися знижками на проїзд у поїздах за умови наявності необхідних документів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини