"Підтримати"
Новини
Всі новини

Укрзалізниця працює майже без запізнень поїздів - краще, ніж в Європі

 

За підрахунками національного оператора залізничних пасажирських перевезень, 94% поїздів “Укрзалізниці” у внутрішньому сполученні прибувають за графіком. Середня вчасність відправки поїздів становить 97%. Ці показники розраховані з початку поточного року.

“Незважаючи на те, що в країні триває повномасштабна війна, абсолютна більшість українських поїздів відправляються та прибувають у точній відповідності до розробленого розкладу”, – зазначають в “Укрзалізниці” 

За межами країни точність руху поїздів значно менша.

З урахуванням міжнародних сполучень, показник вчасності руху є нижчим –  88%. В “Укрзалізниці” пояснюють це необхідністю очікування, наприклад коли українські поїзди в Перемишлі або Чопі очікують на прибуття поїздів країн ЄС з українцями. “В таких випадках диспетчери всіх залучених залізниць обмінюються інформацією та координують необхідний для пересадки час затримки”, – уточнюють в офіційному пресрелізі залізничного перевізника. 

Так, наприклад, 27 лютого через спізнення на 3 години чеського рейсу з Праги, Укрзалізниця свідомо затримала на 1,52 години відправлення рейсу №706 Перемишль - Київ. Поїзд дочекався 135 пасажирів на пересадку.

Раніше повідомлялось, що сервіс повернення грошей за квитки, який раніше працював лише в касах і для чого потрібно було писати паперову заяву та очікувати у черзі, тепер переведено у цифрову форму. Для цього потрібно скористатись спеціальним сайтом “Укрзалізниці” та сервісом “Дія”. Цифровізований процес потребує лише електронної версії заяви.

Джерело: ZN,UA


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини