"Підтримати"
Новини
Всі новини

Укрзалізниця запускає нові потяги після Нового року

 

У новому графіку руху поїздів “Укрзалізниці” на 2024 рік передбачено 14 нових рейсів: 11 внутрішніх та три міжнародні. Також буде покращено 19 рейсів по Україні та за кордон, повідомило Акціонерне товариство “Укрзалізниця”.

 Як зауважили в “Укрзалізниці”, новий графік руху потягів з нового року розробляється з урахуванням відгуків пасажирів. Основний акцент – покращення дефіцитних міжнародних та гірських сполучень. Свої пропозиції дали сім тис. користувачів застосунку УЗ. 

Зокрема на міжнародного напрямку передбачено:

призначення нового поїзда №119/120 Дніпро – Холм зі зручною стиковкою в напрямку Варшави, що, у порівнянні зі сполученням через Перемишль, робить дорогу до столиці Польщ на чотири години швидшою;
розвиток хабового сполучення через Чоп: нові міжнародні поїзди Чоп – Відень та Чоп – Прага, які будуть стикуватися одразу з низкою поїздів з України.

Також передбачено нові внутрішні маршрути по Україні:

№51/52 Одеса – Запоріжжя, що курсуватиме через день, даючи додаткову можливість подорожі до Одеси.

№129/130 Кременчук – Чернівці, що курсуватиме через день. Чернівці вперше отримають пряме сполучення з Кременчуком та альтернативну можливість дістатися Києва та інших міст на шляху прямування.

№216/215 Запоріжжя – Чернівці, що курсуватиме щоденно та поєднає Буковину з Івано-Франківськом, Львовом, Дніпром та Запоріжжям.
№193/192 Кривий Ріг – Ясіня, що курсуватиме через день та вперше поєднає Криворіжжя з Карпатами.

№345/346 Ужгород – Чернівці, курсуватиме щоденно та відновить історичне пряме сполучення Закарпаття з Буковиною через курорт у Славську.

№28/27 Київ – Мукачево, закладений у розкладі на пікові дати, поєднає столицю зі Славськом і Закарпаттям.

№145/146 Суми – Рахів дасть сполучення півночі з гірськолижними курортами Прикарпаття та Закарпаття.

№365/366 Луцьк – Рахів дозволить мешканцям Луцька та Рівного отримати сполучення з Моршином, Долиною, Калушем, Франківськом, Яремче, Буковелем, Ворохтою. Крім того дуже зручне сполучення з горами отримає Львів.

№368/367 Луцьк – Ужгород дасть сполучення Луцьку зі Львовом, Мукачевом та Чопом.

Інтерсіті №747/748 Київ – Тернопіль курсуватиме щоденно й дасть комфортне ранкове та вечірнє сполучення для жителів Тернополя, Хмельницького, Вінниці зі столицею.

Інтерсіті №745/746 Київ – Львів, який гарантує довгоочікуване ранкове сполучення Львова та Києва.

“Популярні поїзди Укрзалізниці, що мали успіх у минулому графіку, стають щоденними: №5/6 Запоріжжя – Ясіня, №40/39 Запоріжжя – Солотвино та поїзд Луцьк – Ужгород, який у новому графіку отримав нову нумерацію 368/367”, – розповіли в “Укрзалізниці”. 

Зазначається, що також буде покращено графіки цілої низки поїздів популярних гірських напрямків. Зокрема, поїзд №25/26 Одеса – Рахів отримав більш зручне вечірнє відправлення з Одеси о 18:20 замість 14:02, а маршрут потяга №357/358 Київ – Ворохта буде подовжено до станції Ясіня, звідки починаються популярні рейси в гори.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини