"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Укрзалізниця" запровадила діяльність маршалів залізничної безпеки у поїздах і на вокзалах

 

На вокзальних комплексах та в поїздах "Укрзалізниці" розпочали роботу перші маршали залізничної безпеки.

Як пояснили у пресслужбі компанії, це працівники відомчої воєнізованої охорони товариства, головне завдання яких – контролювати безпекову ситуацію в пасажирських перевезеннях та своєчасно реагувати у разі потреби.

"На відміну від своїх колег-охоронців, які працюють на об’єктах залізниці у службовій формі з усіма знаками розрізнення, маршали працюють не публічно. Тож ні добропорядні громадяни, ні зловмисники не знають про ловців на правопорушників", – підкреслили в "УЗ".

Зазначається, що перші маршали розпочали свою роботу у вересні, зокрема, вони працюють на одному з популярних західних напрямків, "який наразі потребує більшої уваги для гарантування безпеки пасажирів".

В "Укрзалізниці" нагадали, що через повномасштабне вторгнення компанія посилила безпековий контроль на залізничних об’єктах, зокрема, на вокзалах, з метою недопущення перевезення громадянами вибухонебезпечних та інших не дозволених для перевезення речовин та зброї без належного дозволу.

Також, як повідомлялося раніше, у межах реалізації проєкту "Залізна безпека" компанія запровадила супровід воєнізованої охорони у 9 пасажирських поїздах.

Джерело: Цензор.НЕТ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини