"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україну запросять на першу зустріч "Європейської політичної спільноти"

Україна та Велика Британія, а також інші європейські країни були офіційно запрошені до участі у першій зустрічі "Європейської політичної спільноти" у столиці Чехії Празі 6 жовтня, повідомив журналістам у Брюсселі високопоставлений представник Європейського союзу. Про це пише CNN.

 "Європейська політична спільнота є платформою для політичної координації європейських країн на всьому континенті", — сказав високопосадовець.

Метою зустрічі на високому рівні є сприяння "політичному діалогу та співпраці для вирішення питань, що становлять спільний інтерес, для зміцнення безпеки, стабільності та процвітання європейського континенту", сказав чиновник.

На саміті запланована серія круглих столів, присвячених "миру та безпеці, енергетиці та клімату, економічній ситуації, міграції та мобільності".

"Зустріч EPC збере лідерів європейських країн на рівних і в дусі єдності, в ідеалі один чи два рази на рік", - сказав високопосадовець.

Також було запрошено всіх 27 держав-членів ЄС та країн Європейської асоціації вільної торгівлі Норвегії, Ліхтенштейну, Ісландії та Швейцарії, а також сусідні країни, які не входять до ЄС, включаючи Албанію, Вірменію, Азербайджан, Боснію та Герцеговину, Північну Македонію, Туреччину, Сербію, Україна та Велику Британія.

EPC не замінить існуючі інститути і поки що не планує створювати нові, додав чиновник.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини