"Підтримати"
Новини
Всі новини

Євросоюз більше не вважає Угорщину країною повноцінної демократії - резолюція ЄП

Угорщина більше не може вважатися повноцінною демократією. Європарламент засудив навмисні і систематичні зусилля нинішнього угорського уряду щодо підриву європейських цінностей. Про це повідомляє сайт ЄП.
 
"Відсутність рішучих дій ЄС сприяла виникненню "гібридного режиму виборчої автократії", тобто конституційної системи, у якій відбуваються вибори, але відсутня повага до демократичних норм і стандартів", – йдеться у повідомленні.
 
Документ, ухвалений сьогодні 433 голосами "за", 123 "проти" та 28 утрималися, ґрунтується на звіті, за допомогою якого Європарламент запустив процедуру в рамках статті 7 у 2018 році, щоб зробити огляд подій у 12 сферах, що викликають занепокоєння парламенту.
 
Європарламент висловив жаль із приводу неспроможності Ради ЄС досягти значного прогресу у боротьбі з відходом Угорщини від демократії та заявив, що подальше зволікання означатиме порушення принципу верховенства права самою Радою.

Депутати Європарламенту закликали Єврокомісію повною мірою використовувати всі інструменти, які вона має в розпорядженні, і, зокрема, обмежувати фінансування Угорщини з бюджету ЄС.

Напередодні СМІ повідомили, що Євросоюз готовий скоротити фінансування Угорщини. Як причину було вказано корупцію в уряді Віктора Орбана. 

Джерело: Кореспондент


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини