"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ян Валетов: Ми воюватимемо, доки не закопаємо останнього окупанта

Ці слова написані письменником, публіцистом Яном Валетовим вчора, у День незалежності України. Чому ми публікуємо їх сьогодні? Тому що вони актуальні - сьогодні, завтра і аж до повної перемоги України. Це наша спільна програма, якої буде притримуватися кожний українець. Ми не забудемо. І не пробачимо.

Перемога буде.

І помста буде.

Ніхто нічого не пробачить. Як можна пробачити Ірпінь, Бучу - всі Ірпені та Бучі по всій Україні, де російська нелюдь г'валтувала, вбивала і грабувала беззахисних людей?

Ніхто нічого не забуде. Хіба можна забути Маріуполь, Харків, Миколаїв, Чернігів, Суми, Херсон та сьогоднішнє Чаплине?

Ми вам, скотам, згадаємо кожне загублене життя. Кожен розбитий будинок. Кожну розлучену сім'ю. Згадаємо кожну ракету, кожну міну, кожен снаряд.

Наших скалічених бійців згадаємо. Нашу обпалену землю.

Пролиту кров наших земляків, що волає до помсти згадаємо.

І помста прийде.

Навіть якщо нам для звільнення наших територій знадобляться роки - ми воюватимемо з вами рівно стільки, скільки знадобитися, доки не закопаємо в землю останнього окупанта і не притопчемо ногою могильний горбок над його гнилим тільцем.

За три дні до Києва, кажете? За тиждень до Львова? Друга армія світу? Одна країна, один президент, одна перемога? Ви ще не розпочинали?

Чи можна було обісратися більше? Ну, для Росії, як відомо, кордонів немає... Є тільки обрій, але я й так задоволений. Непогано вийшло.

Неспроможність, некомпетентність, нестримне пропагандонство, повна втрата зв'язку з реальністю - все це частина ментального портрета сучасної путінської Росії.

Мені її зовсім не шкода. Навіть якщо вона повністю згорить на ядерному вогні, який сама з задоволенням розпалює, то тільки повітря на планеті стане чистіше і система колективної безпеки запрацює.

182 ДЕНЬ АКТИВНОЇ ФАЗИ НАЙВАЖЛИВІШОЇ ВІЙНИ.
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.
24 СЕРПНЯ 2022 РОКУ.

Слава Україні!

Ян Валетов, письменник, публіцист, Дніпро


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини