"Підтримати"
Новини
Всі новини

Якщо Україна не вистоїть, всі колишні республіки СРСР опиняться під загрозою вторгнення рф, - Зеленський

Під загрозою атак Росії можуть опинитися всі колишні радянські республіки, якщо Україна не витримає.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив на брифінгу з прем'єр-міністром Люксембургу Ксав'є Бетелем у Києві, повідомляє Укрінформ.

"Ми впевнені, що РФ не зупиниться на території України, тому що вона бачить всю колишню територію СРСР як свою, як територію рф. Ми розуміємо, якщо наша держава не витримає такого тиску, після нас інші колишні радянські республіки можуть опинитися під загрозою атаки", - сказав президент.

Президент Володимир Зеленський закликав учасників Міжнародного фестивалю «Каннські леви» говорити про Україну, адже від уваги миру залежить, коли та чим закінчиться війна.

Про це він сказав у відеозверненні до учасників Міжнародного фестивалю «Каннські леви», текст якого оприлюднила пресслужба глави держави.

"Ми захищаємося від ядерної держави, яка має безлімітний доступ до грошей і відкинула будь-які ліміти на насильство. Я кажу вам як є: саме від уваги світу залежить, коли і чим закінчиться ця війна. І тому мені необхідні союзники. Нам необхідні такі люди, як ви. Ви - найкращі креативщики світу, ви завжди перебуваєте на вістрі подій", - зауважив Зеленський.

За його словами, креативники щоразу знаходять слова і образи, щоб проникнути в глибини людської душі і змусити людей говорити про проблеми, яких в іншому випадку не помічали б.

"Звичайно, я впевнений, що ви ще багато зробите, щоб увічнити українську сміливість. Ваші кампанії і ваша робота зроблять легенду з нашої боротьби за свободу. Адже ми боремося за свободу не тільки для себе — ми боремося за свободу всього демократичного світу, всіх, хто навіть уявити собі не може, які масштаби тиранії і цензури існують в Росії", — сказав Президент.

Звертаючись до учасників фестивалю, Зеленський зазначив, що вони можуть просто застосовуючи професійні якості принести мир в Європу.

"Я вірю, що сила людської креативності більша, ніж сила ядерної держави, яка застрягла в минулому. Говорите про Україну! Не давайте світу переключитися на щось інше! Світ повинен пам'ятати, що Україна бореться за свободу і що ця боротьба повинна завершитися перемогою якомога швидше. Кожен ваш успіх означатиме порятунок тисяч життів", - підкреслив глава держави.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини