"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ян Валетов: Забудьте про слов'янські міфи - на нашу землю прийшов ворог убивати нас

Вбивці, які прийшли на нашу землю, ще зовсім недавно роздмухували міф про "слов'янські народи", які мають стати єдиним цілим. Єдиним цілим - це, напевно, щоб разом нападати на інших і примушувати їх думати так, як хоче їхній божевільний диктатор? А якщо не хочете думати і чинити так, як вони, то вам (тобто нам) уготована доля бути знищеними. Що й намагаються зараз зробити ось ці ось колишні "слов'янські брати".

Відомий письменник і публіцист Ян Валетов руйнує міф про "слов'янське братерство".

Однією з перших жертв українсько-російської війни стала найкраща з головних легенд СРСР та пострадянського світу – зворушлива легенда про братерство слов'янських народів.

У принципі, якщо згадати з яким звірством і показною жорстокістю знищували один одного стародавні слов'янські князівства - спалюючи вщент міста і вирізуючи всіх, від малих до дорослих, - то у факті братерства і великої любові можна було засумніватися над першою ж нередагованою хронікою.

Але міфи живучі, особливо коли потрібні для використання з корисливою метою.

Загалом тут усе зрозуміло.

Справа не в слов'янстві, не в вірі православній (ще один тупий міф, що використовується для забивання мозку), не в родинних зв'язках та загальній історії та термінах проживання в одних межах.

Немає слов'янської причини для того, щоб з території Білорусі Україною не летіли російські ракети. І льотчик із Рязані чудово розносить ракетами і житловий будинок, де можуть жити його генетичні родичі, та православну церкву, де висять такі ж ікони, як і у його міському храмі.

І бурят-буддист цілком органічно душить танком слов'янських родичів свого командира БТГ.

І спільна мова не заважає окупантам ґвалтувати жінок, убивати цивільних та рівняти із землею російськомовні міста. Прикриваючись братерством, якого ніколи не було, це навіть зручніше робити.

Каїн! Каїн! Де твій брат Авель?

Хіба я сторож братові своєму?

Загалом, як резюме.

Не забивайте собі голову нісенітницею. На нашу землю прийшов ворог. Він навіть не намагався вигадати щось правдоподібне як причину для війни. Обійшовся без Гляйвіца. Він прийшов нас знищити як країну. Тих, хто при цьому виживе, зробити росіянами, які живуть за його правилами.

Його правила ви бачите. Без коментарів.

Всі розмови про компроміс - марення. Йому потрібна капітуляція та наше підпорядкування. Повне, а чи не часткове.

Його мета – знищення державності, а будь-яку національну ідентичність він виведе, як це робили нацисти. Поліцаїв у нього повно, є досвід.

Запитання не в НАТО, не в Бандері, не в російській мові. У це вірять ті, хто вірить у дресированих заражених голубів.

Питання одне: ми чи вони?

Як бачите, вибір у нас вкрай невеликий.

Ми.

Ян Валетов, письменник, публіцист, Дніпро


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини