"Підтримати"
Новини
Всі новини

Аркадій Бабченко: Все буде Україна – все вже Україна!

Аркадій Бабченко – журналіст, відомий по обидва боки українсько-російського кордону. До нього було різне ставлення, але дуже багато прогнозів людини, яка побувала в гарячих точках, збулися. Наразі він знаходиться поза межами України. Напевно, варто прислухатися і до нинішніх його слів, які ми зберегли в цілості, прибравши лише емоційну обсценну лексику.

Так вийшло, що останнім часом мені довелося проїхати пів-Європи. П'ять країн. Так ось. Ви навіть не уявляєте, що діється. Україна скрізь. Прапори України на автобусах, на будинках, на поліцейських машинах, магазини оформили вітрини у жовто-блакитні барви, вуличні художники разом із шаржами на Альона Делона та Шварценеггера малюють портрети Зеленського, у ресторанах акції на допомогу Україні. Плакати «Ми разом», «Стенд віз Юкрейн» та прапори-прапори-прапори.

На дорогах повно бусиків за допомогою та перевезенням біженців, мікроавтобуси з прикріпленими на заднє скло прапорами Данії, Німеччини, Норвегії, Фінляндії — та українців. Звичайні громадяни своїх країн кинули все, сіли за кермо, прикріпили прапор своєї країни та прапор України та поїхали через усю Європу розвозити біженців у всьому світі. На кордонах люди з прапорами України блокують російські та білоруські фури. Усюди мітинги, сцени, пункти допомоги. Переміщення військової техніки.

У Варшаві, яка прийняла на себе основний потік біженців, просто Вавилон. Української та російської — багато хто зі Сходу — мови більше, ніж польського. Вокзал перетворено на один суцільний перевалочний пункт. Перекладачі, безкоштовна їжа, безкоштовна відправка далі, інформація, єговісти роздають бутерброди - вперше в житті мені захотілося з ними поговорити про Бога - готелі забиті під зав'язку.

Два п'яні гопники в провулку, які, певен, ще місяць тому за кухлем пива у себе в пивняку кричали про заробітчан, що понаїхали, полізли цілуватися в ясна, кричали «Слава Україні» та «Путін хуйло» і захоплювалися тим, як Україна дає відсіч. Коли подякував їм за підтримку, кажуть, та ні, ми зробили зовсім трохи, а от українці просто фантастичні.

Становище України у світі змінилося просто кардинально. І, що найголовніше, — на рівні простих людей. На рівні суспільства.

Таке відчуття, що вся Європа зараз це одна велика Україна. Підтримка просто неймовірна. Думаю, таке єднання континенту востаннє було лише за часів Другої світової.
І знов усім зрозуміло, хто тут зло.

Україна скрізь. У кожному телевізорі. У кожній газеті. У кожній прасці. Всі новини тільки – Україна, Україна, Україна. Дивляться не відриваючись.

Камбербетч, Ді Капріо, Ілон Маск, Де Ніро, Грета — так, на мою думку, взагалі всі зірки — всі політики, всі лідери думок, за винятком напівдурка Коельо, виходять на сцену з прапорами України, пишуть твіти, висловлюють підтримку. Україна стала мейнстрімом. Підтримувати Україну стало добрим тоном.

Тому якщо хтось каже, що Європа нічого для нас не робить, або робить занадто мало — ви просто не уявляєте масштабів світу, що прийшов у рух.

Почався глобальний перегляд стану речей і Росія котиться на повну ж... Просто на повну. Це ВЖЕ країна-ізгой.

А її місце зайняла зараз Україна.
Принаймні в головах.
Все буде Україна!
Усі вже Україна.

Джерело: site.ua


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини