"Підтримати"
Новини
Всі новини

Стало відомо, що насправді знаходиться під маріупольською промзоною

Директор маріупольського металургійного комбінату "Азовсталь" Енвер Цкцітішвілі спростував російській фейк про те що "під промзоною МК "Азовсталь"  - більше 20 км тонелей, де НАТО розробляє страшну біологічну зброю".

Напевно, цей фейк було розроблено для того, щоб виправдати використання хімічної зброї над цим комбінатом, від якої вчора постраждали декілька війскових та цивільних. 

Але маячня, яку розповсюджують росіяни, немає нічого спільного із дійсністю - заявляє директор комбінату. 

"Так, наші металурги мають справді багато різних компетенцій щодо виробництва сталі та різних сталевих заготовок, але от біохімія – 100% не їхній профіль. 
І ще, в нас працювала на Азовсталі дуже гідна охорона, яка здійснювала контроль кожного дня на вхід та вихід людей виключно по перепустках. Ми їх запитали – кажуть натівцев та біохіміків з біохімічною зброєю не було останні 80 років точно", - зі сміхом висловився з приводу чергового російського фейка гендиректор.


А потім вже серьозно, без всяких посмішок додав:  

"А тепер серйозно та офіційно: всі наші підприємства в Маріуполі законсервовані в перший тиждень вторгнення Росії в Україну. Хімічні реактиви, які металурги використовували у процесі виробництва, знищені ще 25 лютого, про що є всі необідні документи. 

Розуміючи, що армія РФ може стріляти по виробничим об’єктам, ми заздалегідь подбали про те, щоб наші підприємства не могли нашкодити людям і не стали причиною техногенної чи екологічної катастрофи. На Азовсталі немає жодних секретних тунелів з біохімічними лабораторіями.

Комбінат не мав і не має жодного відношення до розробки чи зберігання будь-якої зброї, в тому числі і біохімічної. На нашому підприємстві ніколи подібного не досліджувалося та не виготовлялося".


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини