"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна космічна: Південмаш отримав замовлення на виробництво ракет Antares

Україна космічна: Південмаш отримав замовлення на виробництво ракет Antares

"Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова" ("Південмаш") підписав контракт з американським замовником на виробництво основної конструкції першого ступеня двох ракет-носіїв Antares. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Напередодні Різдва підписано новий контракт із нашими американськими партнерами на тему "Антарес". Йдеться про замовлення на виготовлення основної конструкції першого ступеня (ОКПС) №№21 і 22.
На "Південмаші" зазначили, що "ситуація тривалий час була невизначеною, оскільки майбутнє проекту залежало від позиції NASA", проте замовник все ж таки визначився зі конфігурацією ракети, що дозволило укласти контракт.
Заступник гендиректора підприємства Костянтин Завгородній заявив, що угода дозволить завантажити виробництва "Південмашу" на найближчі 2-3 роки.
"Американці дуже вимогливо ставляться до таких речей, як дотримання договірних зобов'язань, особливо щодо термінів, ув'язки всіх технічних деталей, а також організаційних формальностей. Багато нюансів виникають не лише під час виробництва, а й у ході здачі продукції замовнику. Працівники заводу (кожен на своїй ділянці) намагалися не підвести. Ми вклалися в терміни, і прийом пройшов без зауважень. У свою чергу, і американці виконали обіцянку - підписали важливий для нас контракт".
Broadcast


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме