"Підтримати"
Новини
Всі новини

ВВП України зростає: у Держстаті оприлюднили нові показники

ВВП України зростає: у Держстаті оприлюднили нові показники

Валовий внутрішній продукт України в третьому кварталі 2021 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшився на 2,7% в річному вираженні. Про це повідомила Державна служба статистики на своєму офіційному сайті.

Згідно з оприлюдненими даними, у порівнянні з попереднім кварталом, ВВП збільшився (з урахуванням сезонного фактора) на 1,5%. Номінальний ВВП, за даними Держстату, склав 1,498 трлн грн, а ВВП в розрахунку на одну людину – 36 145 грн.

За даними Держстату, валовий внутрішній продукт України в другому кварталі 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 5,7% в річному вираженні.

Прогноз:
21 жовтня 2021 року Національний банк переглянув прогноз зростання реального ВВП у 2021 році, враховуючи більш тривалий і істотніший вплив пандемії та наслідки від різкого підвищення цін на газ - з 3,8% до 3,1%, у 2022 році - з 4% до 3,8%.
Міжнародний валютний фонд погіршив оцінку зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України у 2021 році до 3,5% – в порівнянні з 4% в попередньому прогнозі.
Міністерство економіки прогнозувало, що ВВП України за підсумками року зросте на рівні 4,1%.
У держбюджеті на 2021 рік закладено зростання ВВП України на рівні 4,6%.
Реальний валовий внутрішній продукт України в третьому кварталі 2021 року виріс на 2,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.
7 грудня 2021 року Міністерство економіки погіршило прогноз по зростанню валового внутрішнього продукту України у 2021 і 2022 роках.

ВВП України
ВВП - це макроекономічний показник, що показує ринкову вартість всіх кінцевих товарів і послуг (тобто призначених для безпосереднього вживання, використання або застосування), вироблених за рік у всіх галузях економіки на території держави для споживання, експорту та накопичення, незалежно від національної приналежності використаних факторів виробництва.

Джерело: Держстат


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини