"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вугільні регіони України до 2030 р. трансформують, вирішив уряд

Кабінет міністрів України схвалив концепцію Державної цільової програми справедливої трансформації вугільних регіонів України на період до 2030 року. Про це йшлося на засіданні уряду.

Зокрема, регіони з населенням 850 тисяч осіб будуть поступово відмовлятися від видобутку вугілля.
Вугільні регіони визначаються як регіони, на території яких розташовані вугледобувні та вуглепереробні підприємства, в тому числі ті, які перебувають у стадії ліквідації, консервації або переорієнтації на інші види економічної діяльності, та підприємства вугільної теплової генерації незалежно від форми власності.
Загалом це близько 20 територіальних громад Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Львівської областей, де проживає близько 850 тис. мешканців.
Територіальні громади вугільних регіонів залежать від підприємств вугільної галузі та вугільної теплової генерації, у деяких з них вугілля залишається єдиним доступним енергоносієм.
“Наступного року коштом державного бюджету та за підтримки міжнародних партнерів ми розпочинаємо реалізацію перших пілотних проектів з трансформації. Довгострокові проекти забезпечать зменшення залежності локальних економік від вугледобування та гідне життя і достатній заробіток усім мешканцям, у тому числі працівникам, на яких вплине процес відмови від викопного палива”, — заявив під час засідання прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
До слова, працювати над розробкою концепції Національної програми трансформації вугільних територій до 2030 року почали у жовтні 2020 року.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини