"Підтримати"
Новини
Всі новини

АвтоКрАЗ після тривалої перерви отримав замовлення і розпочав поставки техніки для ЗСУ

АвтоКрАЗ після тривалої перерви отримав замовлення і розпочав поставки техніки для ЗСУ

Після тривалої перерви, викликаної банкрутством підприємства, найбільший український виробник АвтоКрАЗ розпочав відвантаження техніки для потреб української армії: відновив постачання вантажівок.

Першим у січні 2022 року Збройним Силам України було відправлено шасі КрАЗ-63221 6х6, призначене для подальшого монтажу на нього спеціального армійського обладнання. Це перша машина, поставлена ​​АвтоКрАЗом для потреб ЗСУ після тривалої перерви.
Крім того, підприємство отримало замовлення і на комунальну техніку. Зокрема, від Департаменту будівництва Полтавської ОДА на суму 14,8 млн. грн. — до середини березня АвтоКрАЗ має поставити в Горішні Плавні, Зіньків, Опошню, Решетилівку та Семенівку по одній комбінованій дорожній машині на базі самоскида КрАЗ-5401С2.
Після провалених у 2021 році замовлень Міністерства оборони для Збройних Сил України, АвтоКрАЗ нещодавно заявив про великий портфель замовлень на 2022 рік у кількості 1000 вантажівок. До нього також входять вантажні автомобілі, які замовили Департамент оборони США в рамках трирічного контракту.
Через збільшення обсягів виробництва Кременчуцький автомобільний завод знову почав набирати персонал та готовий платити їм зарплату по 15-25 тисяч гривень. Нинішнім співробітникам також обіцяють підвищити зарплату вже із січня. 
Нагадаємо, що колишній власник АвтоКрАЗу, який перебуває у розшуку мільярдер Костянтин Жеваго, через суд намагається стягнути з підприємства борги на 6 млрд грн.
Enovosty


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини