"Підтримати"
Новини
Всі новини

Греція заявила про відмову від російського газу

Все більше держав скорочують свою залежність від російських енергоносіїв

Греція прискорить проєкти з розвідки газу спільно з приватними інвесторами, заявив прем'єр-міністр Кіріакос Міцотакіс. Про це пише Reuters.

Країна скорочує свою залежність від російських енергоносіїв та прагне стати енергетичним центром у Європі.

«Прискорення експлуатації національних енергетичних ресурсів країни дозволить нам, якщо пощастить, і ми матимемо придатні для експлуатації родовища природного газу, підвищити нашу енергетичну незалежність, нашу енергетичну безпеку», – сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, Італія зменшить споживання газу з РФ і на 40% наростить імпорт з Алжиру. Наразі Італія споживає приблизно 30 млрд кубометрів саме російського газу на рік. Це становить 40% її загального споживання. Алжир посідає друге місце як постачальник блакитного палива.

Як повідомлялося, прем’єр Фінляндії сказала, коли країна відмовиться від російського газу. Країні для зміни постачальника енергоресурсів достатньо кількох тижнів. Фінляндія може «дуже швидко» відмовитися від використання російського газу та нафти. 

Також Польща не продовжуватиме контракти з «Газпромом».

А ще Естонія вирішила перестати купувати газ у путінського режиму. 

Чим більше країн відмовиться від російського блакитного палива, тим скоріше закінчаться гроші на військове забезпечення - вважають експерти. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме