"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як окупанти "налагоджують" життя в Маріуполі

Окупанти поки що не змогли подати в Маріуполь ні воду, ні світло, ні газ. Проте вони намагаються розпочати торгівлю в місті, а також починають збирати дані для соціальних виплат пенсіонерам.

Як повідомляють маріупольці, які залишаються в Маріуполі, по місту розвішані оголошення про початок роботи Пенсіного фонду самопроголошеної "республіки": 

"Начал работу Пенсионный фонд ДНР, где граждане могут подать документы на оформление пенсии. В конце мая будет осуществлена выплата пособия за март, апрель и май в размере 7800 руб. 

Тобто пенсіонерів в Маріуполі окупанти хоч якимось чином підтримують. Найскладніша ситуація наразі з роботою.

Центр зайнятості так званої народної республіці пропонує лише два види заробітку: робота на розборці завалів та інформаційному забезпеченні. Завтра також окупанти збирають працівників ММК ім Ілліча на загальні збори, хоча навряд чи мова буде йти про поновлення роботи меткомбінату. Скоріше за все будуть намагатися поновити ремонтні бази.

А ось торгівля дійсно пожвавилась. В Маріуполі працюють два магазини на генераторах, також почали роботу продуктові ринки.

Також в Маріуполі на базі обласної лікарні почали вести прийом лікарі-терапевти та педіатри. За інформацією мешканців міста, лікарів привозять з Донецька. Там вони і мешкають у лікарні. Але прийом за своїм профілем ведуть досить професійно.  І головне - видають ліки, які призначають, бо аптеки в Маріуполі досі не працюють.

У разі складних захворювань маріупольців направляють до окупованого Донецька. В Маріуполі така допомога наразі неможлива.

Джерело: 0629.com.ua


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини