"Підтримати"
Новини
Всі новини

Маріуполь - знайдено нових загиблих, отримано нових обіцянок, та нові депортації маріупольців з Херсону

На маріупольському заводі "Октябрь" виявили 70 загиблих мирних жителів. Їх поховали у братській могилі без ідентифікації

На території колишнього заводу “Октябрь” знайдено близько 70 тіл загиблих. 

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко.

"Причина та сама - людей заперло уламками будівлі після обстрілу. Тіла загиблих було упаковано в пластикові мешки та вивезено для поховання в братську могилу в с. Старий Крим", - йдеться у повідомленні.

Андрющенко також зазначив, що ідентифікації не проводилось. "Місцеві кажуть, що особливо ідентифікувати не було чого з огляду на стан тіл", - зазначив радник мера.

В тимчасово окупованому Херсоні влада окупантів разом з росгвардією проводить заходи по поверненню маріупольців додому. 

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко.

За його словами, загарбники встановлюють місця компактного розселення та поодинокого розміщення маріупольців. Формують автобуси і будуть направляти всіх встановлених жителів Маріуполя додому. 

Наразі невідомо, навіщо це робиться, проте очевидно, що окуповані росіянами міста перетворюються на справжні гетто.

Також у Маріуполі окупаційна влада продовжує імітувати мирне життя та турботу про городян. Наразі обговорюється питання відбудови міста. Кажуть, що почнуть в Центрального району.

Як повідомляють підконтрольні країнагресору ЗМІ, планується відновити обласну лікарню на вулиці Троїцькій, деякі будівлі лікарні №3 на проспекті Миру, три гуртожитки на проспекті Будівельників та один гуртожиток на вулиці Італійській.

Окупанти запевняють, що в гуртожитках поселять до 600 маріупольців, які втратили житло під час бойових дій. Говорять, що гроші на реконструкцію частково дасть росія із федерального бюджету. Звідки візьмуть решту грошей – не уточнюється. 

Крім того, до переліку об'єктів, що підлягають відновленню, загарбники мають намір внести і зруйнований російськими військовими драмтеатр.

Заступник псевдомера дмитро хаджинов навіть наголосив, що також вони планують відновити дитячі садки, школи та лікарні, другим етапом або паралельно буде відновлюватися житловий фонд. За його словами все будівельні матеріали, все гуманітарні вантажі заходитимуть із росії.

Приїзд будівельників до Маріуполя окупанти очікують вже у червні цього року. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме