"Підтримати"
Новини
Всі новини

Мер Маріуполя виписав собі та своїм "соратникам" премію за роботу у воєнний час

Мер окупованого Маріуполя, незважаючи на те, що залишив місто ще на початку війни, продовжує використовувати міський бюджет для своєї особистої вигоди.

На черговому засіданні виконкому (який, до речі, проводиться у Запоріжжі), мерія міста не посоромилася ухвалити рішення про присвоєння залишків міського бюджету Маріуполя та виписала собі премії. Така офіційна постанова "Про преміювання працівників та керівників комунальних підприємств" була опублікована в одному з маріупольських телеграм-каналів.

Таке рішення було аргументовано роботою в умовах війни та воєнної обстановки. Найпримітнішим у цьому рішенні є те, що більшість міських чиновників, як і сам мер міста, покинули його в перші ж дні війни. Бойченко записував свої відеозвернення Маріуполю із Запоріжжя, і чим конкретно займався тим часом весь апарат чиновників – не відомо. Загалом премійовано 36 чиновників міськради, розміри премій – від 39% до 100.

Відомо, що до війни дрібний бізнес навіть авансом сплатив податки до бюджету міста. Наразі замість виділення коштів маріупольцям на оренду житла чи гуманітарну допомогу мер виписує премії та відкриває для особистого піару філії "гуманітарних штабів" з пафосною назвою "Я - Маріуполь" у різних куточках України. У цих штабах надають юридичну, психологічну та консультаційну допомогу.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме