"Підтримати"
Новини
Всі новини

Важливе за 24 листопада: саміт за демократію, $700 млн для України, погіршення бізнес-клімату

Важливе за 24 листопада: саміт за демократію, $700 млн для України, погіршення бізнес-клімату

Загроза дестабілізації у світі зростає і тому США організовує саміт для обговорення викликів та небезпек. Україну запросили. А ось Росії та Китаю у списку немає і це дуже тривожний сигнал. Дайджест важливих новин 24 листопада робить Liga.

1. У НІМЕЧЧИНІ СТВОРЕНО КОАЛІЦІЮ. ЩО ЗМІНИТЬСЯ ДЛЯ УКРАЇНИ. У Німеччині три партії створили коаліцію. Новий уряд сформують Вільна демократична партія (ВДП), Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) та Зелені, про що їхні лідери оголосили на пресконференції у Берліні. (докладніше)

2. США ЗАПРОСИЛИ УКРАЇНУ НА САМІТ ЗА ДЕМОКРАТІЮ. США запросили Україну на віртуальний саміт за демократію, який проведе президент Сполучених Штатів Джо Байден. Росії та Китаю у списку немає. (докладніше)

3. В УКРАЇНУ НАДІЙШЛИ $700 МЛН ДРУГОГО ТРАНШУ МВФ. Україна отримала другий транш від Міжнародного валютного фонду за програмою stand-by у розмірі 500 млн СПЗ або $699 млн. Ці кошти надійдуть на рахунки уряду в Національному банку України та збільшать міжнародні резерви. (докладніше)

4. КАБМІН ПОСИЛЮЄ КАРАНТИН У ЖОВТІЙ ЗОНІ. COVID-сертифікати про вакцинацію, одужання або негативний результат тесту на коронавірус будуть потрібні всім працівникам бізнесу та клієнтам. (докладніше)

5. КАБМІН ЗАТВЕРДИВ ПЛАН ЗАХОДІВ ІЗ БОРОТЬБИ З ОЛІГАРХАМИ. План передбачає правові та організаційні заходи, що сприятимуть імплементації закону про олігархів, реалізації Стратегії розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства, створять запобіжники надмірного впливу олігархів в енергетичному секторі економіки та інших сферах суспільного життя. (докладніше)

6. КАБМІН ДОСІ НЕ ВИДІЛИВ ПРИМІЩЕННЯ БЕБ. Бюро економічної безпеки (БЕБ) у встановлений термін до 25 листопада 2021 року встигло укомплектуватися на 30% (214 працівників), що дозволяє органу розпочати роботу. Проте Кабмін досі не виділив органу приміщення. (докладніше)

7. БІЗНЕС-КЛІМАТ ПОГІРШИВСЯ У ВСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ. У щорічному дослідженні Європейської бізнес-асоціації говориться, що сьогодні в регіонах більшості компаній складно вести бізнес, хоча минулого року вони задовільно оцінювали умови ведення підприємницької діяльності. (докладніше)

8. КОМПАНІЇ КОЛОМОЙСЬКОГО ЧЕРЕЗ СУД ДОМОГЛИСЯ СКАСУВАННЯ ШТРАФУ АМКУ. Апеляційний суд відхилив скаргу Антимонопольного комітету та залишив чинним рішення ОАСК у справі ПАТ "Укрнафта". Компанія намагається "відбитися" від штрафу Комітету в 4,7 млрд грн, накладеного за участь у змові на ринку пального. (докладніше)

9. КУРС ТУРЕЦЬКОЇ ЛІРИ РЕКОРДНО ОБВАЛИВСЯ ЧЕРЕЗ ДІЇ ЕРДОГАНА. Турецька ліра показала найсильніше падіння з часів валютної кризи 2018 після того, як президент країни Реджеп Тайїп Ердоган похвалив центробанк країни за зниження процентної ставки. (докладніше)


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини