"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні змінені правила іспитів на рівень володіння державною мовою

В іспитах на рівень володіння державною мовою для держслужбовців з'являться деякі зміни. Тривалість іспиту буде буде півгодини, а в даний час проводиться доведення системи. 

Про це представниця Національної комісії зі стандартів державної мови Ольга Шевчук-Клюжева розповіла на брифінгу, передають Українські Новини.

"Зміниться процедура відкриття реєстрації на іспит. Найближчим часом буде скоригована стратегія відкриття додаткових місць на реєстрацію, і це тепер не буде відбуватися одномоментно кілька разів на тиждень, як це було раніше", - пояснила Шевчук-Клюжева.

Вона розповіла, що у вівторок, 3 серпня, під час відкриття реєстрації, о 7:30, в системі перебувало понад 2,5 тисячі осіб, які намагалися зареєструватися, але не зморгли. За її словами такий наплив значно ускладнює роботу сервера.

У зв'язку з цим з 18:00 10 серпня буде відкрито цілодобову реєстрацію для проходження іспиту на рівень володіння державною мовою.

Як повідомляли Українські Новини, 16 липня в Україні стартувала реєстрація для складання іспиту на рівень володіння державною мовою.

Пізніше стало відомо, що 2 888 осіб склали іспит на рівень володіння державною мовою.

Міністерство освіти і науки ініціювало збільшення обсягу серверного обладнання з метою цілодобової реєстрації для проходження іспиту на визначення рівня володіння державною мовою.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини