"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Російський потік" як закономірний підсумок дворічної диктатури Зе та його "слуг"

Побачила у мережі вираз "білорусизація України" і подумала, що все закономірно. Зе з самого початку був "котом у мішку" для всіх. Навіть для тих, хто захоплено голосував за нього. Ніхто нічого не знав: що у нього в голові, чого він хоче, що вміє, кого візьме у радники, в який бік спрямує наш багатостраждальний державний титанік. Ніхто нічого не знав, але всі сподівалися. Кожен на своє. І надії ці були часто абсолютно взаємовиключними. Тривогу били тільки порохоботи. Але хто їх слухав? І хто слухає зараз? Тотальна, якась сюрреалістична навіть ненависть до Порошенка, виплекана російською пропагандою, і два роки тому, і зараз заступає людям очі.

Але відкривати їх - очі! - доведеться. Доведеться, тому що з нашою країною відбуваються катастрофічні речі.
Провалено все: реформи, економіка, внутрішня і - найжахливіше - зовнішня політика.
Зеленський з розумним виглядом підписує свої злочинні укази і закони, прийняті за його ініціативою його моносбродом в Раді, але ситуація тільки погіршується.
Всі "зашквари" або "факапи", як тепер модно говорити, навіть перерахувати важко. Однак те, що відбувається в останні місяці - справжня катастрофа. Якщо коротко - Росія тотально переграє, перемагає, загрожує і відверто готується до нового витка агресії щодо України.
Коли Путін поговорив з Байденом і той не захотів разом з ним вийти на спільну прес-конференцію, вже зрозуміло було, що очікуються серйозні зміни.
І ось вони вдарили.
Путін, якому "суворий Байден" як би дав півроку на те, щоб подумати і виправитися, почав активно "виправлятися".
Він проголосив у своїй до жаху смішний статті претензії до України і відкриті наміри по її захопленню.
Він переконав Меркель, що альтернативи "Північному потоку 2" немає і не буде.
Він націлився на маленький, але стратегічно важливий острів Зміїний, захопивши який зможе перекрити Україні практично всі чорноморські товарні потоки.
Безпрецедентно масові навчання НАТО і союзників в Чорному морі, говорите?
Путін у відповідь цинічно ввів війська в Білорусь під виглядом необхідності в спільних з "союзницею" великомасштабних навчань, під час яких вони відпрацювали прийоми захоплення Харкова, Одеси, Херсона та Миколаєва. Навчання закінчилися, а війська залишилися в Білорусі і батька зараз відверто говорить про загрозу з боку України, з якої потрібно щось робити і вони з Путіним дружно вирішують - що саме!
І це ще не все.
Поки українські політики міркують про "червоні лінії", поки будують плани звільнення окупованих територій, в ОРДЛО триває масова видача російських паспортів. На словах кремлівські лідери називають ці території Україною, а за фактом власники новеньких паспортів отримують все більше російських цивільних прав на всіх рівнях: йде тотальне включення ОРДЛО в российкиу державну систему. Планується за кілька найближчих років вкласти в інтеграцію ОРДЛО в Росію мільярди доларів. І одночасно - на всіх рівнях зміцнюються військові позиції окупантів. ОБСЄ фіксують загострення на лінії зіткнення і збільшення кількості важкого озброєння. Тут явно проглядається підготовка до активних дій.
Але і це ще не все.
Постійний злив самим Зеленським та його оточенням важливої ​​державної інформації Росії вже призвів до того, що США закрили для України свої розвіддані.
Постійні дипломатичні помилки і проколи, повне політичне невігластво, тотальне нерозуміння ситуації, але при цьому зростає зарозумілість і почуття власної важливості. Це вже перетворило Зеленського і його клевретів, зокрема Єрмака, в небажаних персон.
Постійні скарги, звинувачення, вимоги і погрози розвернутися на Схід вже призвели до того, що із Зеленським Заходу стало просто неприємно розмовляти. Його не хочуть бачити. З ним не збираються радитися.
У підсумку - США за спиною України домовилися з Німеччиною не дратувати злого Путіна. А Угорщина домовилася з Росією про постачання газу окружним шляхом, без України.
Байден, звичайно, зустрівся із Зеленським і багато чого наобіцяв. Але щось нам невідомо. Щось для нас залишилося за кадром. Щось таке, про що домовилися раніше Путін і Байден. Щось таке, що змушує Байдена повертатися спиною до своїх конгресменів в питанні України. Бо ніяк не можна сказати, що геополітично Україна перестала бути цікавою США і ЄС. Ще як цікава. Але, схоже, є щось важливіше. І ми не знаємо, що.
Ми не знаємо, тому що Зеленський не в змозі ні дізнатися, ні прорахувати - що і чому відбувається.
І на тлі цих тотальних провалів, які неможливо зрозуміти і пробачити, ми бачимо, як зростають амбіції зеленого "моносброду", як цей моносброд збагачується, як ростуть амбіції самого Зеленського, як він матеріє в своєму бажанні залишитися і залишитися надовго, як у нього відростають вуса, важчає торс, подовжуються руки... Зеленський лукашизуєтся.
А Україна - белорусизується.
Або китаєзуєтся.
У сенсі - тотализується.
Але у Лукашенка є Путін, на якого батька відчайдушно сподівається.
А у Зеленського - немає нікого за спиною. Міг би бути Байден. Могла б бути Меркель. Але він стільки їм нахамив і, точніше кажучи, напаскудив, що вони особливо не прагнуть подавати Зеленському руку. Виступ в ООН на сесії Генасамблеї був, звичайно, суворим і сміливим, але чи додало це Україні політичної ваги - велике питання. Тому що все виявилися винні, все недопрацювали і тільки великий Зе краще за всіх розуміє, куди треба йти і що робити.
Але у Китаю є економічна міць і можливість протистояти "американському імперіалізму". А у Зеленського є злиденна країна і повна відсутність поняття, як зробити її багатою. Відсутність настільки дика, що, наприклад, податки на малий і середній бізнес ростуть, а на ігрову галузь - знижуються. Чергові пропозиції щодо зміни принципів оподаткування викликали відчайдушний протест з боку малого і середнього бізнесу. Підприємці вважають ці пропозиції задушенням і нарікають, що їх думки ігноруються. Їх просто не чують. Корупція, беззаконня, ручне керування, важкі комунальні тарифи, побоювання, що взимку у нас будуть великі газові складнощі... А Зе - будує свій університет, полює на олігархів (дополювалися, що прийнятий за кримінальною процедурою закон містить принципові протиріччя); протидіє розслідуванню вангергейта, а паралельно - влаштовує розборки з Разумковим і засідання слуг в Трускавці.
Що робити і хто винен?
Винні ті, хто вирішив пограти у маски-шоу і все ще не награвся. Так, панове 73-відсоткові. Це про вас. Ви ж все ще не вірите, що Зе вам нічого не винен!
Але і ви, панове порохоботи, теж винні. Тому що не вмієте згуртуватися, зменшити амбіції, виробити одну лінію екстрених дій з порятунку країни. Грамотно протистояти не вмієте зеленій навалі.
Впевнена, що ще не все пропало. Але якщо буде продовження в такому ж дусі - 30-тиріччя може виявитися останнім святом країни. Тому що Путін - на порозі. І це не страшне кіно, а реальність.
Україна - лукашизуєтся. А що робити народу, який впевнений, що ні на що не впливає?
Ну, якщо не впливаєте - сушіть сухарі і запасайтеся свічками.
А особливо розумні і балакучі - біжіть. Як з Білорусі біжать. Тому що у нас, якщо що, буде не Білорусь, а щось набагато серйозніше, коли Путін разом з Лукою придумають, що з нами робити, і перейдуть кордон Білорусі в напрямку Києва, щоб відсунути подалі "червоні лінії", "запобігти" розміщенню в Україні "баз НАТО" і просто "навести порядок". Свій порядок: путінсько-лукашенківський.
Ірина Шевченко, Ізюм, InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини