"Підтримати"
Новини
Всі новини

ЄС забороняє використання антибіотиків для промислового вирощування тварин на фермах

Нове законодавство ЄС, яке набирає чинності 28 січня 2022 року, буде забороняти будь-яке рутинне використання антибіотиків на фермах, включаючи всі види профілактичного лікування тварин, повідомляє УНН з посиланням на портал Poultry world.

У 2017 році Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) випустила нові керівні принципи щодо використання антибіотиків на фермах, в яких рекомендовано припинити використання антибіотиків для групової профілактики.

Однак залишаються країни, наприклад, США, які виступають проти такої заборони ЄС на антибіотики.

Україна ж навпаки, підтримує заборону на використання профілактичного антибіотика, і добровільно, без всіляких законодавчих норм - рухається в напрямку виробництва "чистих" продуктів харчування.

Найбільш відповідальні в цьому плані, мабуть, виробники курятини та яєць, з причини своєї експортоорієнтованості.

Будучи великим світовим трейдером і експортуючи свою курятину до більш, ніж 80 країн світу - вітчизняна компанія МХП (Наша Ряба) самостійно ініціювала заборону антибіотиків для профілактики на всіх своїх птахофабриках.

"Використання антибіотиків з метою профілактики захворювань птиці було і є заборонено в нашій компанії. Ми не використовували і зараз не використовуємо препарати, які визначені ВООЗ як критично важливі для медицини людини", - кажуть в МХП.

Зараз компанія проходить аудит для можливості наносити на свою продукцію відповідний знак "Без антибіотиків". Перевірка якості продуктів повинна була закінчиться кілька місяців тому, але з огляду на карантину була відстрочена.

Крім МХП, аудит проходять і інші виробники-експортери курятини та яєць. У "Союзі птахівників" їх обіцяють назвати протягом місяця.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини