"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ціни на продовольство знижуються, виробники розуміють ситуацію

Українські виробники м’яса та м’ясних продуктів не суттево, але все ж таки знизили ціни для споживачів внутрішнього ринку. Про це свідчать дані Держстатистики.

Так, у І кварталі 2020 року вітчизняні виробники зменшили вартість м’яса та м’ясних продуктів, що продаються у межах України, на 1,9%.

При цьому, підвищили ціни на м’ясо та м’ясні продукти, які експортуються за межі України – на 0,6%.

Для порівняння, виробники молока підвищили ціни на продукт для співвітчизників – на 2%, виробники хліба, хлібобулочних і борошняних виробів – на 0,8%, виробники цукру – на 2,7%.

Дані наведено у порівнянні із попереднім кварталом (IV квартал 2019 року).

Нагадаємо, за час карантину попит на курятину збільшився майже на чверть. Найбільший виробник - компанія МХП ("Наша Ряба") запевнив, що забезпечить внутрішній ринок продукцією у повній мірі і не спекулюватиме на цінах.

"МХП не підвищував ціни на свою продукцію. У компанії розуміють необхідність забезпечення українців якісними, доступними та безпечними продуктами харчування", — наголосили у компанії.

Раніше в УНН повідомлялося, що коронавірус не передається через їжу. Втім, експерти радять обирати упаковану продукцію, зокрема це стосується і м’яса.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини