"Підтримати"
Новини
Всі новини

Натхнення черпала у Лесиному таланті - маріупольська школярка вишила бісером портрет Лесі Українки

У загальноосвітній школі I-III ступенів №51 міста Маріуполя (Донецька область) є клас із профільним вивченням української мови та літератури. Протягом восьми годин на тиждень діти опановують українську мову та поринають у чарівний світ української літератури.


Учитель української мови та літератури  Вікторія Помазан, до речі, головний редактор газети "Елліни України" та активний  діяч Федерації товариств греків України,  застосовує інноваційні методи викладання та часто проводить нестандартні уроки, тому школярі із задоволенням вивчають рідну мову, намагаються творчо підійти до виконання різноманітних завдань.


Наприклад, під час вивчення теми «Життя і творчість Лесі Українки» учениця 10 класу Дар’я Свіцинська з власної ініціативи вишила бісером портрет всесвітньо відомої поетеси. Як розповіла Даша, над портретом вона працювала два тижні. «Для мене Леся Українка — це геніальна поетеса. Це – наш світоч.  Кожне її слово – віще», — сказала учениця, презентуючи у класі свою роботу.


Слід зазначити, що творчість Лесі Українки справила неабияке враження на учнів цього класу. Учениця  Анастасія Позолотіна написала музику до поезії «Contra spem spero» та у супроводі двох однокласниць виконала цю пісню на одному із уроків.

На знімках: ілюстрації десятикласників до поеми Лесі Українки "Лісова пісня"


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини