"Підтримати"
Новини
Всі новини

Міжнародна редакція "Радіо Швеція" відмовляється від російської мови

Международная редакция "Радио Швеция" отказывается от русского языка

Реорганізація Радіо «Швеція» (Radio Sweden) передбачає закриття інформаційного інтернет-порталу російською мовою з 1 квітня цього року. Міжнародна редакція в скороченому складі продовжить випуск програм такими іноземними мовами — англійською, арабською, курдською, перській і сомалійською. Разом з російської також повністю закривається німецька редакція.

«Ми повертаємо «човен» і спрямовуємо наші зусилля на «нових шведів» (іммігрантів) і новоприбулих (біженців). Таким чином, німецька і російська редакції — це залишки старого мовлення на закордон, яка більше не поєднується з нашою завданням — відображати різноманіття в Швеції»
, — вважає керівник міжнародного відділу Radio Sweden Інгемар Лефгрен, пише РБК

Директор програм Радіо «Швеція» Бьерн Лефдальн відповів на критику ЗМІ, які вважають дане рішення «наївним і знаходяться поза зв'язку з зовнішнім світом». Він вважає, що завдання російської редакції полягала в тому, щоб висвітлювати для російськомовних слухачів відбувається в Швеції, а не в Росії:

«Завдання оглядати Росію лежить на зарубіжних кореспондентів, що працюють в іноземній редакції — найбільшої в Скандинавії. І звичайно усі наші журналісти повинні критично підходити до джерел інформації і тим самим розпізнавати дезінформацію або ті джерела, які намагаються впливати на громадську думку щодо політики або інших подій, що відбуваються».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини