"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українські айтішники входять в п'ятірку фрілансерів по величині заробітку на Upwork

Украинские айтишники входят в пятерку фрилансеров по величине заработка на Upwork

У 2014 році на фріланс-біржі Upwork було зареєстровано 31 000 нових фрілансерів з України, що на 29% більше, ніж у 2013 році. Таким чином їх кількість зросла до 123 000.

В цілому за 2014 рік українські фрілансери заробили $60 млн, — повідомила регіональний директор фріланс-біржі Upwork Катерина Божкова під час прес-конференції 25 січня, передає hubs.ua

89,5% з них зайняті в IT-сферах, зокрема, в категоріях веб-розробки і розробки мобільних додатків, інша категорія (4,6%) займається дизайном і веб-дизайном.

«Найбільш активними з цього числа є 44 000 розробників, з яких до 5 000 фрілансерів заробляють в місяць від $5 000 до $10 000»,
– сказала Божкова.

У середньому українські розробники заробляють від $20 до $30 на годину. Фахівці, які мають потрібними навичками в категоріях веб-дизайн та проектування мобільних додатків, заробляють $15-20 і більше в годину. Найбільш затребуваними фахівцями на даний момент є кваліфіковані розробники мобільних додатків і розробники користувальницьких інтерфейсів (фронтенд). У список найбільш затребуваних навичок входять PHP, javascript, HTML5, Android і IOS.

Україна займає четверте місце по заробітку фрілансерів на Upwork. Першою країною є Індія, потім йдуть США і Філіппіни. Українських фрілансерів наймають клієнти з усього світу, включаючи США, Великобританію, Австралію, Канаду, ОАЕ і т. д.

Президент Петро Порошенко також вважає пріоритетними галузями української економіки АПК та IT-індустрію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини