"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як вибрати ефективний бронежилет?

Такий елемент військового спорядження, як бронежилет, здатний захистити тіло людини від різноманітних уражень. Щоби придбати найкращий варіант, можна завітати до військторгу Панцир – тут ви знайдете якісне захисне екіпірування різних класів. Перевагами військторгу Панцир є система бонусів та знижок, грамотні консультації та оперативне доставлення по всій Україні.

Основні критерії вибору бронежилета

Щоби правильно підібрати захисний виріб, необхідно дати відповіді на такі важливі питання:

  1. Від якої зброї він захищатиме?

  2. Як він буде носитися?

  3. Як довго він буде на тілі?

  4. Який розмір підібрати?

Відповіді на питання допоможуть швидко визначити основні характеристики бронежилета.

Клас

Для використання у бойових умовах підійдуть вироби 3-6 класу. Бронежилет 3 класу захистить від куль автоматичної зброї, випущених з 10 метрів (калібр 5,45 × 39 мм, 7,62 × 39 мм). 4 класу – захистить від куль автоматичної зброї, випущених з 10 метрів (калібр 5,45 ПП та 7,62 ЛПС). 5 класу – витримує кулю 7,62 БЗ та 7,62 ЛПС, випущену з 10 м. 6 класу – захистить від куль Б-32 та нижчого калібру, випущених з відстані 10 м.

Спосіб носіння

Бронежилети бувають зовнішнього та прихованого носіння. Варіанти для зовнішнього носіння належать до 1 та 2 класу захисту, для їх виготовлення використовують гнучкі та легкі матеріали, що не обмежують рухи.

Вага захисного екіпірування

Зазвичай чим вищий клас захисту має бронежилет, тим більше його вага. При виборі потрібного варіанта необхідно орієнтуватися на умови, за яких експлуатуватиметься виріб, на яку відстань доведеться йти його власнику, як довго він буде на тілі та яка ступінь мобільності знадобиться для виконання бойових завдань.

Розмір

Існують спеціальні засоби регулювання – за допомогою них можна підігнати бронежилет під тіло людини. Але все ж таки варто одразу правильно вибрати розмір – це забезпечує максимальне ергономічне прилягання і, відповідно, більший комфорт використання. Також виріб зможе краще виконувати свої захисні функції.

Плита повинна починатися на рівні ключиці та закріплюватися трохи вище пупка – при такому розташуванні вона не обмежуватиме рухи, коли ви нахиляєтесь або сідаєте. Що стосується ширини плити, то вона повинна надійно закривати груди, але не заважати рухам руками.

Якісне захисне екіпірування допоможе зберегти найдорожче – життя. Придбати такі вироби можна у військторзі Панцир.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини