"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кава допомагає зберегти мозок здоровим - нове дослідження

 

Нові дослідження підтверджують, що вживання певної кількості чашок кави на день може суттєво покращити когнітивні функції мозку.

Про це повідомляє Mindbodygreen, передає Cursor.

Згідно з даними дослідження, проведеного на більш ніж 2 тисячах учасників у віці від 45 до 74 років, було виявлено, що ті, хто регулярно пив три-чотири чашки кави на день, мали здоровішу структуру мозку, включно зі збереженням товщини кори, що зазвичай пов'язано з вищим інтелектом.

Дослідження виділяло чотири групи учасників залежно від кількості кави, яку вони випивали:

 Менше 1 чашки кави на день;
 1-2 чашки кави на день;
 3-4 чашки кави на день;
 5-6 чашок кави на день.

Результати показали, що ті, хто вживав три-чотири чашки кави на день, мали найкращу структуру мозку з урахуванням кількох чинників, включно зі збереженням товщини кори, пов'язаної з вищим рівнем інтелекту.

Ці висновки підкріплюють безліч раніше проведених досліджень, що демонструють користь кави для когнітивних функцій і загального здоров'я. Уже відомо, що кава здатна сповільнити зниження когнітивних функцій, знизити ризик розвитку хвороб, таких як Паркінсон і Альцгеймер, а також знизити частоту серцево-судинних і неврологічних захворювань.

"Результати дослідження підтверджують, що вживання трьох-чотирьох чашок кави на день може позитивно впливати на важливі структури мозку, сприяючи поліпшенню когнітивних функцій і загальної активності мозку", - йдеться у висновку експертів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини