"Підтримати"
Новини
Всі новини

Квитки на поїзд "Київ-Варшава" онлайн тепер можна купити тільки через верифікацію у "Дії"

 

Відтепер купити квитки на найпопулярніший поїзд «Київ – Варшава» у застосунку «Укрзалізниці» можна лише після верифікації акаунту з «Дія.Підписом». Про це у Telegram повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«УЗ продовжує системну боротьбу з перекупами квитків, щоб українці не переплачували кошти та не шукали альтернативних варіантів для поїздок. Тепер придбати квиток на найпопулярніший потяг Київ — Варшава в застосунку Укрзалізниці можна тільки з Дія.Підписом», - пояснив Федоров.

Він також підкреслив, що верифікація акаунту через «Дію» підтвердить, що ви — реальна людина. Тож, якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки — після перевірки його заблокують. А людина більше не зможе купити квиток онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій. Тепер купувати квитки зможуть тільки реальні користувачі.

Отже, купувати квитки зможуть тільки реальні користувачі. Зручно й без зайвого поспіху.

Окрім того, тепер повернути кошти за міжнародні квитки також можна буде у застосунку «Укрзалізниці» завдяки «Дія.Підпису».

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини