"Підтримати"
Новини
Всі новини

В США приобретают популярность такси без водителя

Дві служби робототаксі у Сан-Франциско змагаються, щоб запропонувати цілодобові поїздки на автомобілях без водіїв, повідомляє  The Associated Press.

Служби таксі Cruise, дочірня компанія General Motors, і Waymo, дочірня компанія Google прагнуть отримати дозвіл від регуляторних органів на цілодобове перевезення пасажирів. 

Нещодавно компанія Cruise подала заявку на дозвіл почати тестування своїх роботизованих транспортних засобів по всій Каліфорнії на швидкості до 55 миль на годину (88 кілометрів на годину) — на 25 миль на годину (40 кілометрів на годину) вище максимальної швидкості для робототаксі в Сан-Франциско. Waymo вже тестує свої безпілотні автомобілі в Лос-Анджелесі — другому за величиною місті США.

І Cruise, і Waymo нещодавно оголосили, що їхні безпілотні автопарки подолали понад 1 мільйон миль без серйозних аварій. Проте люди скаржаться, що безпілотні автівки роблять несподівані зупинки, що створює незручності для інших водіїв і загрожує громадській безпеці, часто вони перешкоджають проїзду швидкій чи пожежникам.

Джерело: LIGA.netПриєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме