"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пункт пропуску " Порубне - Сірет" на Буковині відтепер у проєкті "єЧерга"

Ця інформація може бути цікава всім, кому доводиться перетинати кордон, особливо волонтерам та тим, хто здійснює вантажні перевезення. Пункт пропуску " Порубне - Сірет" відтепер у проєкті "єЧерга".

2 травня, уряд ухвалив рішення масштабувати проєкт "Електронна черга перетину кордону" (єЧерга) на 16 міжнародних автомобільних пунктах пропуску для вантажних автомобілів. У переліку пунктів пропуску, де можна скористатися можливістю електронної черги, - і МАПП "Порубне-Сірет".

єЧерга - це швидкий перетин кордону для міжнародних перевізників вантажів. З її запровадженням має значно скоротитися час перебування авто на кордонах.

"Записуйтеся в електронну чергу, приїздіть до пункту пропуску в зазначений час та без зайвого очікування проходьте перевірку", - значиться на сайті єЧерги.

Записатися в єЧергу в нових пунктах пропуску можна з 00:00 8 травня (понеділок) на сайті echerha.gov.ua або в мобільному застосунку "єЧерга". 

Якщо маєте запитання, ви можете: 

- надіслати листа групі підтримки проєкту на адресу: [email protected] 
- залишити звернення через форму зворотного зв’язку на сайті: echerha.gov.ua 
- зателефонувати на лінію інформаційної підтримки перевізників: 

+38(044) 334 4304 
+380 67 120 0483

Нагадаємо, проєкт "Електронна черга перетину кордону" реалізується Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України, Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України , Державна митна служба України, Державна прикордонна служба України , Укртрансбезпека за підтримки USAID / UK aid проєкту "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS". 

Джерело: Молодий буковинець


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини