"Підтримати"
Новини
Всі новини

Посол Євросоюзу передала документи щодо початку вступних переговорів України до ЄС

 

Посол Євросоюзу в Україні Катаріна Матернова передала прем'єр-міністрові Денису Шмигалю звіт Єврокомісії з рекомендацією про початок вступних переговорів. Про це очільник уряду повідомив у Telegram в середу, 8 листопада.

"Офіційно отримав від пані посла ЄС в Україні Катарини Матернової звіт Єврокомісії щодо України в рамках Пакету розширення ЄС. Документ рекомендує розпочати переговори щодо вступу України до Євросоюзу", – написав прем'єр і додав, що оцінка ЄК є дуже важливою у контексті європейського курсу України.

Шмигаль нагадав, що менше ніж за півтора роки Україна реалізувала низку важливих реформ і провела зміни у законодавсті.

"Наступним кроком є підготовка до кінця року Національної програми адаптації законодавства України до актів права (acquis) ЄС. З кожним днем Україна постійно наближається до повноцінного членства в ЄС", – запевнив він.

Нагадаємо, 8 листопада Єврокомісія оприлюднила звіт відносно прогресу України на шляху до вступу в Євросоюз. У ньому містилася рекомендація розпочати переговори щодо вступу нашої країни до блоку.

За словами голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, Україна запровадила 90% реформ, які від неї очікував ЄС. Подальшою умовою початку переговорів є виконання незавершених реформ.

Відповідне рішення про початок переговорів щодо вступу України до Євросоюзу лідери країн блоку можуть ухвалити на саміті 14 грудня.

Джерело: Кореспондент


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме