"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні змінили деякі пункти Правил дорожнього руху відповідно вимогам ЄС

 

Уряд схвалив зміни до Правил дорожнього руху з метою наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, йдеться про перевезення в транспортних засобах дітей, а також увімкнення фар за межами населеного пункту.

За даними Мельничука, зміни до ПДР передбачають обов'язок вмикати під час руху на всіх механічних транспортних засобах за межами населених пунктів денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар.

Крім того, закріплено заборону перевозити дітей, зріст яких менший за 150 см, у транспортних засобах без використання дитячих утримувальних систем, які дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу, та на задньому сидінні мотоцикла і мопеда, крім низки випадків.

Також, уточнено перелік дорожніх знаків, якими позначено спеціальні місця для стоянки на автомагістралях і дорогах для автомобілів.

Джерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме