"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українці стали одними з найкращих викладачів світу за версією Global Teacher Prize

 

Артур Пройдаков і Людмила Таболіна стали одними з найкращих викладачів світу за версією Global Teacher Prize.

Їх обрали серед тисяч номінантів зі 130 країн світу, зазначається на сторінці Global Teacher Prize.

Артур Пройдаков — викладач української мови та літератури. Чоловік переміг у Global Teacher Prize Ukraine 2021 року. Вчитель родом із Кадіївки, що на Луганщині, але з 2014 року переїхав через початок війни. Наразі рідне місто Пройдакова перебуває в окупації.

Вчитель створив курс української літератури в рамках проєкту Всеукраїнська школа онлайн, а також розробив курс "Розмовляй", який допоможе всім бажаючим вивчити українську мову.

«Спробуйте перетворити кожен урок у захопливий процес. Від вашої співпраці з дітьми залежить майбутнє нашої держави. Не бійтеся відповідальності. Не бійтеся взаємодіяти з учнями та ученицями. Ми маємо нагоду виконувати свою роботу тут, допоки нас оберігають на передовій захисники й захисниці. То виконуймо нашу роботу настільки якісно, наскільки це можливо», — написав Пройдаков на своїй сторінці у Facebook.

Людмила Таболіна також викладає українську мову та літературу. Раніше жінка працювала у Харкові. Коли міський транспорт зупинився через повномасштабну війну, Таболіна щодня протягом чотирьох місяців долала 11 кілометрів пішки, аби дістатися до школи і продовжити викладати.

Коли почалися масові обстріли міста, школа перетворилася на гуманітарний хаб, який приймав мешканців зруйнованих будинків. Згодом жінка переїхала до Києва, де також влаштувалася вчителем.

«Я — жінка, яка щоденно невтомно працює на благо України. Я — вчителька, яка була обрана з-понад 7 тисяч номінацій і заявок зі 130 країн світу. Я — українка, яка пишається своєю державою та її незламними учителями», — написала Таболіна.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме