"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Миколаївській області суд став на бік клієнтки у судовому спорі з міськводоканалом

 

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області зобов'язав місцевий водоканал списати з клієнтки 15 тис. грн, які їй донарахували за порушення, а також заплатити замість неї судовий збір. Суд став на бік клієнтки, яку оштрафували після скарги на лічильник.

Як йдеться в матеріалах справи №484/1267/23, ще в січні жінка помітила, що пломбувальний матеріал на лічильнику води перегнив. Цього ж дня вона письмово повідомила водоканал та просила опломбувати лічильник.

"Однак водоканал цього ж дня склав акт № 1121, про порушення Правил користування системами комунального водопостачання та водовідведення у населених пунктах України. В акті зазначено про порушення нею п. 2 розділу 4 Правил, а саме про порушення опломбування. На підставі зазначеного акта їй було донараховано борг на суму 15 238 грн", – йдеться у матеріалах справи.

Тобто жінка поскаржилася, що її пломба перегнила, сама викликала комунальників, а вони замість заміни пломби виписали їй штраф. Жінка подала до суду на комунальне підприємство і вимагала списати всю суму боргу.

Суд ухвалив рішення зобов'язати "Первомайськводоканал" списати борг. "Визнати незаконним донарахування боргу в сумі 15238 грн відповідно до протоколу засідання комісії Комунального підприємства "Первомайськводоканал" з розгляду обставин порушення правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення, які були виявлені під час перевірок", – йдеться у рішенні суду.

 Джерело: Obozrevatel


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини