"Підтримати"
Новини
Всі новини

Верховна Рада трохи спростила умови для малих виробників вина та винних напоїв

Парламент у другому читанні підтримав законопроект N9030, що сприятиме розвитку малих виробництв виноробної продукції в Україні. Про це повідомив один з авторів законопроекту, голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Законопроєкт розроблено з метою приведення національного законодавства у відповідність до міжнародних практик та сучасних трендів розвитку виноробної галузі, а також: зняття необґрунтованих адміністративних бар’єрів для діяльності суб’єктів господарювання, що займаються виробництвом вин виноградних, вин плодово-ягідних та/або напоїв медових», – пояснив Данило Гетманцев, який є одним з авторів цього законопроєкту.

Прийняття закону N9030 зменшує вимоги до матеріально-технічної бази малих виробників продукції. Цей закон надає їм право закуповувати сировину (виноград, плоди, ягоди, мед) українського походження, та дозволяє розливати вина у металеві банки із харчового алюмінію, а також кеги із алюмінію та нержавіючої сталі.

Гетманцев переконаний, що ця ініціатива допоможе створити економічні стимули для розвитку малого виноробства і збільшити кількості малих виробників вина в Україні. А отже, забезпечить відкриття нових підприємств, створення нових робочих місць і збільшення надходжень у бюджет країни.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме