"Підтримати"
Новини
Всі новини

Грузинська влада не дотримуватиметься санкцій проти РФ і повторює російські наративи щодо України

Віцепрем’єр Грузії Давіташвілі отримав демарш від послів ЄС через відновлення авіасполучення з Росією і окреслив подальші кроки Грузії, які ведуть від Євросоюзу. 

"Ми висловили занепокоєння  і жаль Євросоюзу через відновлення авіасполучення між Грузією та Росією. Це рішення суперечить рішенню Євросоюзу не здійснювати польотів до Росії і чинити на неї тиск", - заявив після зустрічі з Давіташвілі посол Євросоюзу в Грузії Павло Керчинський.

У свою чергу Давіташвілі заявив, що відбувся відкритий діалог щодо питання авіасполучення з Росією. Він додав, що "контекст Грузії відрізняється від контексту країн Євросоюзу", адже Грузія має сухопутний кордон з РФ. Більше того, Грузія, нібито, демонструє "терпимість" у відносинах з Росією.

Крім того, прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що війна Росії проти України - результат того, що Україна захотіла стати членом НАТО.

Таким чином, Грузія, фактично, приєдналася до упевненості Росії у тому, що вона може вирішувати за будь-яку країну її долю і повинная підкорятися Росії по праву сильного. Тим самим ця країна показує не тільки небажання допомагати в боротьбі проти агресора, що, у тому числі, є  і окупантом території Грузії, але й ставить себе у позицію, яка все більше віддаляє від ЄС.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини