"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чехія не виявила в українських продуктах ніяких ніяких порушень

Перевірки чеськими контролюючими органами зерна, м'яса та яєць з України не виявили жодного невідповідного зразка.

Про це заявив міністр сільського господарства Зденек Некула, пише "Європейська правда" з посиланням на Ceske Noviny.

Міністр наголосив, що у Чехії немає підстав для заборони імпорту сільськогосподарських продуктів з України, як це зробили Польща, Словаччина та інші країни.

Некула пояснив, що кожен зразок імпортованих продуктів харчування аналізується на наявність понад 400 залишків діючих речовин. В основному це тести на наявність мікотоксинів або залишків пестицидів, а також всі зразки перевіряються на наявність важких металів, таких як свинець або кадмій.

 Міністерство сільського господарства заявило, що інтенсивні перевірки триватимуть і надалі. Вони також будуть зосереджені на молочних продуктах.

Некула також зазначив, що Чехія повністю забезпечує себе зерновими і експортує значну частину своєї продукції. Минулого року, за його словами, Чехія виробила 160 відсотків своїх внутрішніх потреб у зерні.

Нагадаємо, Румунія оголосила про запровадження на кордоні перевірок сільськогосподарських товарів, які ввозяться з України.

Минулого тижня Словаччина заборонила обробку імпортованого з України зерна після того, як у партії пшениці "було підтверджено наявність пестициду, який не дозволений в ЄС і має негативний вплив на здоров'я людини".


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини