"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Дарницькому лісгоспі за день висадили півтори тисячі сіянців сосни

Великі дерева - з крихітних сіянців. У Дарницькому лісництві висадили 1500 сіянців сосни звичайної, що були вирощені власними силами працівників лісопаркового господарства.

 Як повідомляє “Київзеленбуд”, висадка відбувалась у вівторок, 28 березня.

За словами комунальників, зволікати із цим не можна, адже природою відведено близько двох тижнів, щоб маленькі рослинки отримали достатньо вологи з ґрунту і встигли укорінитися.

"Минулого року ми висаджували ліс у квітні, коли ворог відступив з Київщини. І я пам’ятаю, як думав: ми саджаємо ліс під час війни. На жаль, війна триває. Але ми продовжуємо свою справу. Нашим лісам знадобиться ще чимало часу для відновлення та відтворення, але там, де зараз є можливість його створювати й доповнювати – ми це будемо робити. Цього року, тобто навесні й восени 2023, плануємо висадити загалом більше 220 тис. сіянців сосни”, – зазначає генеральний директор “Київзеленбуду” Олексій Король.

Він додав, що з початку весняної кампанії вже висаджено у лісах майже 92 тисячі лісових культур: 36,9 тис. хвойних та 0,9 тис. листяних рослин на загальній площі 5,3 га, а також 54 тис. сіянців сосни як доповнення площі 29,1 га.

На жаль, в Україні величезна кількість лісових масивів ще довго буде загрозливою для людей - стільки там сховано у землі небезпечних боєприпасів, залишено вибухових пристроїв і зброї. Але розмінування відбувається, і слідом за саперами йтимуть працівники лісгоспів - щоб знову на просторах нашої країни зеленіли мирні ліси.

Джерело: Великий Київ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини