"Підтримати"
Новини
Всі новини

На Київщині буде створено заказник "Ріка-Герой Ірпінь" - для захисту від забудовників

Басейнове управління водних ресурсів Середнього Дніпра погодило створення заказника "Ріка-Герой Ірпінь", щоб захистити унікальну територію від забудови.

Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Басейнове управління водних ресурсів Середнього Дніпра узгодило створення ландшафтного заказника "Ріка-Герой Ірпінь" на землях Білогородської ОТГ площею 198 га для охорони заплави та річки Ірпінь від забудовників та забезпечення гідрологічного режиму річки", – йдеться у повідомленні.

Створенням заказника займається Екологічна комісія Київської обласної ради на чолі з її головою депутатом Київської облради Романом Тітікалом, Департаментом екології Київської ОДА та Київським еколого-культурним центром.

 Раніше у новинах нерухомості України, раніше директор КЕКЦ Володимир Борейко розповідав, що під охорону береться фрагмент річки Ірпінь на всій території Білогородської ОТГ Бучанського району Київської області загальною довжиною 19,7 км та площею 198 га.

Останнім часом заплава річки Ірпінь незаконно забудовується. Особливо це можна побачити біля міста Ірпінь. Все це може призвести до знищення унікальної території.

Як відомо, ці землі мають історичне значення для оборони української столиці ще з часів Київської Русі. Під час Другої світової війни захисники Києва знищили частини 13-ї танкової німецької дивізії, а рік тому ця місцевість зупинила російських окупантів.

Джерело: Нерухомі


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме