"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Києві працюватиме Офіс Міжнародного кримінального суду

У будівлі Міжнародного кримінального суду (МКС) відбулося підписання угоди про відкриття field (польового – ред.) Офісу прокурора МКС в Україні. З української сторони документ підписав генпрокурор Андрій Костін.

«Підписаний меморандум між урядом України та МКС про відкриття офісу Міжнародного кримінального суду в Україні. Рішення про це відкриття було прийнято ще 3 березня, і сьогодні ми підписали відповідний міжнародний документ. Це означає, що команда прокурора Каріма Хана зможе працювати в Україні в більш таких стабільних умовах. І це дозволить їм не тільки перебувати більший термін в Україні, але і мати відповідний офіс який буде захищений в усіх можливих вимірах. В тому числі з відповідним захистом інформації, і це дозволить команді прокурора Хана більш інтенсивно та більш ефективно працювати в Україні щодо розслідування воєнних злочинів які були скоєні рф та російськими злочинцями на українській землі проти українців», - сказав генпрокурор.

Він також сказав, що Офіс буде відкрито в Києві.

 Костін також назвав історичним досягненням визнання Путіна та Львової-Бєлової підозрюваними у воєнному злочині - депортації українських дітей.

17 березня Палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт Путіна та Львової-Бєлової.

Президента РФ та уповноважену президента РФ у справах дитини підозрюють у воєнних злочинах - незаконних депортації та переміщенні населення, зокрема, дітей, з окупованої території України, щонайменше, з 24 лютого 2022 року.

Джерело: Укрінформ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме