"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ян Валетов: Переоцінка власної величності веде Росію до агонії

ООН та Туреччина погодили рух судів гуманітарним коридором на 31 жовтня. З портів Одеса, Чорноморськ та Південний сьогодні вийшли 12 суден із 354,5 тис. тонн агропродукції до країн Африки, Азії та Європи. Серед них балкер IKARIA ANGEL із українською пшеницею для Ефіопії, яка перебуває на межі голоду. Це сьоме судно, зафрахтоване у рамках Всесвітньої продовольчої програми під егідою ООН.

Погрози по закриттю "зернового коридору" проігноровані світом. Як відповість на них Росія? Звичайно ж, у першу чергу, обстрілами по цивільній інфраструктурі України, що вона вже й зробила зранку. Більшість країн світу сприймають шантаж світу Росією як метання маніяка, загнаного у куток.

Письменник, публіцист, громадський діяч Ян Валетов вважає, що дії держави-агресора – початок краху режиму.

Хочу зрозуміти, що тепер могутня наддержава розповідатиме про свій вихід із зернової угоди?

І кого ці оповідки цікавитимуть?

Дивно, як можна за вісім з невеликим місяців втратити ледве підчищену репутацію, перетворити на ніщо легенди про непереможність армії, загробити саму армію, стати паріями, продемонструвати всьому світу свою брехливість і безпорадність, зробити так, щоб навіть крихітна Албанія говорила про Росію не приховуючи гидливості та зневаги.

І це ще не фінал.

Проблему бачу в тому, що не можна залишатися в 19-му столітті, коли основна частина світу давно живе в 21-му. Давид переміг Голіафа не тому, що підріс до його розмірів, а тому, що мав пращу і думав інакше.

Бути великим – не значить бути величним.

Незначність мислення і примітивність дій впливає на результат більше, ніж розмір території. Особливо якщо ти не вмієш нею розпорядитися.

Здається мені, що ми бачимо агонію держави російської. Ідеї ​​російської державності, заснованої на переоцінці власного розуму, сил та можливостей.

Ян Валетов, публіцист, Дніпро

Телеграм-канал "Телеграми від Валетова"


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме