"Підтримати"
Новини
Всі новини

Укренерго запровадило обмеження споживання електроенергії ще по кількох областях

Укренерго у п'ятницю, 21 жовтня, запровадило тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у центральних областях.

"Диспетчерський центр Укренерго змушений запровадити тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях. Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання", - йдеться у повідомленні.

У компанії нагадали, що приймають рішення про тимчасове відключення, якщо в якомусь регіоні бачать зростання споживання, а найближчим часом туди неможливо доставити більше електроенергії через завдані Росією руйнування енергетичної інфраструктури.

"Відповідно, ваше економне енергоспоживання може допомогти уникнути примусових відключень - пам'ятайте про це", - зазначили в компанії.

Також сьогодні про обмеження електропостачання повідомили у Київській області та у столиці: у зв'язку з тим, що українці з настанням холодів стали більше користуватися обігрівальними приладами, навантаження на мережі значно зросло.

Жителям країни радять мати запас води, прилади для тимчасового освітлення, заряджені гаджети: перебої зі світлом зараз стануть регулярним явищем.

Джерело: Кореспондент


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини