"Підтримати"
Новини
Всі новини

Лідери багатьох країн світу заявили про невизнання анексії Росією територій України

Лідери багатьох країн світу заявили про підтримку України та назвали повним зневажанням міжнародного права дії Росії з анексії окупованих частин України.

Ось вислови лише декількох з них.

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда:

"Японія рішуче засуджує "приєднання" Росією регіонів в Україні. Це зазіхання на суверенітет і територіальну цілісність України, порушення міжнародного права і ніколи не буде визнано".

Лідерка партії "Брати Італії" Джорджа Мелоні:

"Декларація про приєднання до Російської Федерації чотирьох областей України після фарсових референдумів, проведених в умовах насильницької військової окупації, не має ні юридичного, ні політичного значення...

...Це чергове порушення Росією правил співіснування між націями підтверджує необхідність компактності та єдності західних демократій"

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі:

"Формалізація фіктивного референдуму на підтримку кричущого порушення міжнародного права та насильницької анексії не має ні легітимності, ні майбутнього. Ми відкидаємо подібні грубі порушення міжнародного права і знову заявляємо про нашу повну підтримку територіальної цілісності України".

Президент США Джо Байден:

"Росія порушує міжнародне право, нехтує Статутом Організації Об'єднаних Націй і всюди демонструє свою зневагу до миролюбних народів. Не помиляйтеся: ці дії не мають легітимності. Сполучені Штати завжди поважатимуть міжнародно визнані кордони України".

Президент Естонії Алар Каріс:

"Сьогодні одного засудження недостатньо. Ми маємо подумати про те, що ми можемо зробити, щоб відновити нашу віру у повагу принципів, на яких побудований наш світ, права всіх людей на суверенітет та самовизначення, на територіальну цілісність та непорушність кордонів; права кожного говорити своєю мовою у своїй країні за дотримання прав меншин. Анексія українських територій є злочином. Усі злочини караються".

МЗС Ізраїлю:

"Ізраїль підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Ми не визнаємо анексії чотирьох областей Росією. Ізраїль багаторазово повторював цю чітку позицію, зокрема й останніми днями"

Глава нідерландського уряду Рютте:

Нідерланди "ніколи не визнають" спробу анексії Донецької та Луганської, а також частини Херсонської та Запорізької областей України так само, як вони не визнають спроби анексії Кримського півострова".

Прем'єр-міністр Швеції Магдалена Андерсон:

на пресконференції в п'ятницю назвала дії РФ "повним фарсом" і зазначила, що Швеція "найрішучішим чином" засуджує спробу анексії українських територій.

Політики країн світу продовжують давати оцінку діям Росії.

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини