"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні скасовано дозвіл на виїзд з країни студентів, які навчаються за кордоном

Дозвіл на виїзд студентів-чоловіків призовного віку, які навчаються у закордонних вишах скасовано. Про це повідомила прикордонна служба. Заборона на виїзд почала діяти ще тиждень тому. Чому так сталося?

В Україні продовжується дія воєнного стану, а разом із нею – обмеження, які стосуються виїзду за кордон. Прикордонники назвали остаточне рішення щодо українських студентів іноземних вишів.

Під час дії воєнного стану в Україні, українські чоловіки-студенти, котрі здобувають освіту в іноземних вишах, не матимуть можливості покидати країну. На цьому наголосив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Скасували виїзд через підробку документів

Він зазначив, що військове керівництво країни відповідний дозвіл скасувало ще 14 вересня. Обмеження ввели через масову підробку документів, якими намагалися скористатися студенти-чоловіки.

Демченко зауважив, що раніше вище військове керівництво надавало дозвіл на перетин кордону таким студентам. Мовиться лише про тих, хто навчався до 24 лютого. Тобто, у них була можливість продовжити здобувати вищу освіту.

Прикордонники цю норму виконували, забезпечуючи пропуск. Проте останні місяці почались масові підробки документів, які нібито підтверджують навчання чоловіків за кордоном", – наголосив Демченко.
Статистика підроблених документів вражає

За словами речника ДПСУ, тільки упродовж липня – серпня виявили 600 людей. Усі вони використовували підроблені документи, в яких йдеться про буцімто їхнє навчання у вишах за кордоном. Саме це й стало причиною ухвалення рішення про скасування можливості покидати країну відповідній категорії чоловіків.

Джерело: 24tv.ua


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме