"Підтримати"
Новини
Всі новини

11 суден з українським зерном попрямували до покупців у семи країнах

З українських портів “зерновим коридором” вдалося вивезти близько 375 тисяч тонн зернових вантажів та інших продуктів харчування. Про це на брифінгу повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

“З початку серпня морським гуманітарним коридором з українських портів Чорноморськ, Одеса та Південний було здійснено перехід 12 суден в Середземне море. Всього гуманітарним коридором з українських портів було вивезено близько 375 тисяч тонн зернових вантажів та інших продуктів харчування. Перешкод проходження суден не виявлено”, – сказав Громов.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що у межах "зернової угоди" 11 суден прямують до покупців у семи країнах.

Україна також розгляне можливість приєднання миколаївського порту до “зернового коридору”, якщо Росія дотримається домовленості про розблокування українських портів та гарантування безпеки. Про це під час брифінгу заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Якщо все буде йти відповідно до домовленостей і буде гарантована безпека нашому узбережжю, то будемо розглядати можливість долучення Миколаївського морського порту до зернового коридору оскільки там також є заблоковані кораблі з українським збіжжям", – зазначив Кулеба.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме