"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українці вирішили, що буде на щиті Матері-Батьківщини у столиці

85 відсотків українців, які брали участь в опитуванні про долю герба СРСР на щиті Матері-Батьківщини у Києві, проголосували за заміну його на тризуб. Про це повідомив у Телеграм-каналі міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Опитування відбувалося у додатку "Дія" і тривало два тижні. За цей час проголосували 780 тисяч людей.

"Так, ми могли все зробити без консультацій з громадськістю. Зробити на власний розсуд. Але я впевнений, що діалог із суспільством – вкрай важливий. Його потрібно ініціювати з таких питань, тим більше, коли нам це нічого не коштує. Не йдеться сьогодні. про те, щоб повністю демонтувати монумент, бо це точно не на часі через величезні кошти, яких потребує цей процес", - написав Ткаченко, додавши, що теж проголосував за заміну герба СРСР на тризуб.

Усього було три варіанти:

1. Залишити все як є - 6%;

2. Зняти герб СРСР - 9%;

3. Замінити на тризуб - 85%.

Раніше голова Інституту національної пам'яті Антон Дробович запропонував передати герб СРСР уже як історичний артефакт до музею історії України.

"Щодо радянського герба, то його після демонтажу необхідно передати до музею, а не знищувати чи переплавляти. Дуже важливо його зберегти, щоб потім експонувати у Музеї пропаганди, якщо його буде створено, або просто зберігати у запасниках Національного музею історії України у Другій світовій війні", - сказав Дробович.

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини