"Підтримати"
Новини
Всі новини

Бердянці відкрили інформаційний центр у Запоріжжі, а тим часом у самому Бердянську – обшук та крадіжки людей


У Бердянську окупанти викрали педагога. За повідомленнями у соціальних мережах, вранці 13 травня російські військові викрали з власного будинку вчительку української мови та літератури ЗОШ №3 Ольгу Володимирівну Ніколаєву.


Почастішають повідомлення про те, що орки влаштовують рейди по будинках бердянців.
Орки шукають квартири та будинки тих, хто виїхав з окупованої території. Поки що відомо, що такі обходи проводяться в Центральній частині міста, на Бердянській косі, а також були випадки і в Нагірній частині міста. За неперевіреною інформацією, якщо рашистам тричі не відчиняють двері, то вони складають «протокол» про примусовий злам.


Бердянський інформаційно-гуманітарний Центр запрацював у Запоріжжі.
За три дні роботи до центру звернулося понад 300 бердянців. Кожен другий приходить до Центру, щоб запропонувати свою допомогу! Бердянці дуже хвилюються за всіх, хто залишився у місті та готові зробити все можливе, щоб їм допомогти. Вдячні кожному!
Також близько 100 сімей бердянців, які виїхали з міста та опинилися у складних побутових умовах, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, дитячого харчування, памперсів та іншого.
Спільними зусиллями підготували для відправлення до Бердянська найнеобхідніші ліки, продукти та засоби першої необхідності, які будуть передані волонтерам.
Працює телефонна гаряча лінія, куди звертаються бердянці з різними питаннями. З кожним намагаються розібратися та дати розгорнуту відповідь чи консультацію. А це понад сотню звернень на день.
Також у Центрі допомагають із оформленням різних документів.
Та й просто за ці дні Центр став місцем спілкування та обміну інформацією про рідне місто.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини