"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені та педагоги не підлягають мобілізації - Верховна Рада

В Україні визнають правильним дбати про науку та освіту навіть під час війни. Саме тому ухвалено рішення не брати на військову службу під час мобілізації вчителів, співробітників наукових установ та викладачів вищих навчальних закладів. Їм буде надано відстрочку - прийнято спеціальну постанову Верховної Ради.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам. Про це у своєму телеграм-каналі заявила голова партії “Слуга народу" Олена Шуляк, передає УНН.

"Верховна Рада ухвалила законопроєкт №735 про відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації науковим, науково-педагогічним та педагогічним працівникам", - написала Шуляк.

За її словами, за законопроектом право на відстрочку матимуть педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, які працевлаштовані за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки та не мають вченого звання та/або наукового ступеня.

Окрім того, як повідомив нардеп Дмитро Разумков, що Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект №7481, яким передбачається, що мобілізації не підлягають військовозобов’язані жінки та чоловіки, чиї близькі родичі загинули або зникли безвісти, захищаючи Україну.

Верховна Рада України також розширила перелік осіб, яким надається відстрочка від мобілізації. Парламентарі ухвалили відповідний законопроект № 7272.
Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме